«

»

Oca 07

Eser Yenenler’in O Ses Türkiye’deki Performansı


Eser Yenenler‘in, yılbaşı akşamı yayınlanan O Ses Türkiye performansı mükemmeldi. Sanırım birçok insan gibi ben de Eser Yenenler’i Çok Güzel Hareketler Bunlar’la tanıdım. Dışarıdan bakıldığında esprili biri olduğu hemen göze çarpsa da bu kadar güzel şarkı söyleyebileceğini tahmin etmiyordum. Hele ki O Ses Türkiye’nin fragmanlarını izlerken şansının çok da fazla olduğunu düşünmüyordum. Aynısı Büşra Pekin için de geçerliydi. Murat Boz’un kazanmasının nedeninin Eser Yenenler ve Büşra Pekin olduğunu düşünüyorum. Çevreden duyduklarımda benimle aynı fikirdeydi.

Eser Yenenler’in söylediği Duvardaki Resim şarkısı, benim hiç tarzım olmadığı ve bu tarz müzikleri sevmediğim halde, aradan bir hafta geçmesine rağmen hala ara ara mırıldandığımı itiraf etmeliyim. Eser Yenenler bu tarz bir albüm yapsa, alacak kişilerin olacağını tahmin ediyorum.

Hala izlemeyenler varsa aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video uzun olmasına rağmen sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Eser Yenenler’in O Ses Türkiye’deki Performansı:

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

2 yorum

  1. onur

    Bu adam geçrekten yılbaşı akşamı hepimizi güldürdü 😀 iyi rol yapıyor

    [Cevapla]

  2. Musa Kaya

    abicim gülmekten öldüm helede muratla atışmasına

    [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Google’ın Barış Manço Logosu

Az önce Google'ın anasayfasına şans eseri girdiğimde fark ettim. Google, Barış Manço'nun 70'inci Doğum Günü için logo hazırlamış. Google'ın Türkler...

Kapat