«

»

Eki 05

Compulabs’ın Mini-PC’si Sadece $99


compulabs-mini-pc

Compulabs single, dual ve quad core konfigürasyonlara sahip üç farklı seçenek sunuyor. $99 olan single core modelinde ARM Cortex-A9 işlemci, 512Mb RAM, 8GB microSD depolama ve bununla birlikte HDMI ve Gigabit Ethernet bağlantısına sahip.

$159 olan dual core cihazın üzerindeyse 2GB RAM ve 8GB microSD depolamaya ek olarak DVI, HDMI ve iki tane Ethernet portu bulunuyor.

Quad core modelinin fiyatı $219 ve diğerlerinden farkı içerisinde 32GB SSD barındırıyor olması. Diğer özelliklerse dual core ile aynı konfigürasyona sahip.

compulabs-mini-pc-2

Cihazın bekleme süresi ortalama 6-7 haftayı bulabilir. Yani kasım ayının ortalarına kadar cihazlar gönderilemeyecek gibi görünüyor.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Visual Studio 2013 Kasım’da Geliyor

Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre Visual Studio 2013 çıkış tarihi 13 Kasım 2013. Microsoft, yazılımın resmi çıkış tarihini 13 Kasım olarak...

Kapat