«

»

Mar 27

CCleaner 4.0 Sürümü Yayınlandı!


ccleaner_logoCCleaner, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silmek için kullanabileceğiniz en popüler programlardan birisi.

Piriform firması CCleaner‘ın bazı önemli değişiklikler, geliştirmeler ve yeni özelliklere sahip olan 4.0 sürümünü yayınladı.

4.0 sürümünde yeni grafikler ve simgeler, önemli derecede performans artışı, yeni uygulamalar için destek ve bununla birlikte programa iki yeni araç eklendi.

ccleaner-40

Yeni eklenen özellikler:

1. Kopya Dosya Bulucu:

Bu özellik sayesinde bilgisayarınızda aynı dosyadan birden fazla varsa bu dosyaları silmenizi sağlayarak hard diskinizde yer açmanızı sağlıyor.

2. Sistem ve Tarayıcı İzleme:

Eğer Ccleaner Professional kullanıcısıysanız, tarayıcınızı her kapattığınızda Ccleaner’ın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca arkaplanda çalıştırarak sisteminizin izleyebilir ve disk temizliği yaptırabilirsiniz.

CCleaner 4.0 sürümünü şuradan indirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Şampiyonu Atalay Demirci

Atalay Demirci'yi ilk gördüğümden beri birinci olacağını tahmin ediyordum. Baha Bayırlı'yı da Atalay'ın en büyük rakibi olarak görüyordum. Nitekim de...

Kapat