«

»

Oca 20

Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz 2. Tur Bateri Performansı


Baha Bayırlı, 2. turda izleyenlerin %99’unun beğenisini alarak geceye damgasını vurdu. Hülya Avşar bile dayanamayıp Baha’nın poposundan birkaç kez ısırdı.

İzlerken seyirciyi bol bol güldürdü ve tatlı tavırlarıyla seyircilere keyifli anlar yaşattı. Bu tatlılığıyla Yetenek Sizsiniz‘in birincisi olursa hiç de şaşırmam.

Bateri performansı da o yaştaki bir çocuk için gayet iyiydi. Kulağı tırmalamayan bir şekilde performansını sergiledi.

Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz 2. Tur Bateri Performansı:

http://www.acunn.com/video/yetenek-sizsiniz/baha-bayirlinin-2-tur-performansi/3179

 

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 1. ahmet ercan

  bu çocuk büyüynce çok can yakar 😀 ..o nasıl bişey öyle abi ya

  [Cevapla]

 2. oğuz usan

  helal olsun 😀

  [Cevapla]

 3. Evden Eve Nakliyat

  Herkesin içinden geçen şey.. benimde böyle bir sıpam olsun 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Ortaokul Anılarımdan Bir Parça

Ortaokul ile ilgili hatırladığım anılarım çok fazla değil. Yaş ilerledikçe de anılar birer birer yok oluyor. İleride unutma ihtimaline karşı...

Kapat