«

»

Tem 19

Web Tasarım Dersleri Başlıyor


Çok yakın bir zamanda siteye web tasarımıyla ilgili dersler eklenecek. Eklenecek yazılar internetten kopyala-yapıştır yapıp siteye ekleme şeklinde olmayacak. Resimlerle desteklenecek ve yazılan kodlar, size yardımcı olması amacıyla eklenecek. Dersleri hazırlarken kafanızda soru işareti oluşmayacak ve detaylı bir şekilde açıklanarak anlatılacaktır. Dersler, web tasarımını öğrenmek isteyen ve bu işe yeni başlayacak olan kişilere hitap edecek.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Yorumu formunu geç

 1. Bay Klavye

  Umarım yazılarınıza ilgi yoğum olur..HTML bilgim var…Eğer Php Ve ASP olursa büyük dikkatle yazılarınız takip edeceğimden eminim.

  [Cevapla]

 2. Polat Büyükarslan

  Yorumun için teşekkürler Bay Klavye. Açılışı HTML ile yapacağım. Zaten HTML fazla sürmeyecek gibi görünüyor. Daha sonra da diğerleri muhtemelen gelecek. Bu arada ASP ile ilgili ders düşünmüyorum. Ama PHP ile olma ihtimali yüksek. Yavaş ve istikrarli gitmek en iyisi :=)

  [Cevapla]

 3. Bay Klavye

  Katılıyorum…Html temeldir zaten.Onsuz olmazsa olmaz..Php'yi takip edeceğim 🙂 Mutlaka.

  [Cevapla]

 4. Tufan

  valla benim için iyi olur bu hafta yazılım var burdanda çalısırım :))

  [Cevapla]

  POLAT Yanıtladı:

  HTML derslerini zaten yayınlamıştım. Web Programlama kısmına bakarsan görebilirsin.

  [Cevapla]

  POLAT Yanıtladı:

  HTML derslerini zaten yayınlamıştım. Web Programlama kısmına bakarsan görebilirsin.

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Asus Eee PC 1005HA – Windows XP’den Windows 7’ye Geçiş

Sizlere daha önce Asus Eee PC 1005HA model netbookumda Windows 7 Starter'dan Windows XP'ye geçiş yaptığımdan bahsetmiştim. O zamandan bu...

Kapat