«

»

Ağu 08

HTML Dersi – 2


HTML Derslerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu 2. HTML Dersinde sizlere yine kısa kısa, bazı html etiketleri tanıttım ve bir iki tane örnekle bunları gösterdim. Örnek olarak göstermediğim diğer etiketleri kendiniz deneyebilirsiniz. 1. derse göre daha kısa bir ders oldu ama zaten HTML’de anlatılacak çok fazla şey yok.

Hazırladığım HTML dersleriyle ilgili bir şey söyleyeyim. Bütün HTML etiketlerini derslerde anlatmayı düşünmüyorum. En çok kullanılanları anlatmak bana göre daha mantıklı. Çünkü bazı etiketler artık pek fazla kullanılmıyor. İlla da öğrenmek isteyen arkadaşlar internetten araştırıp öğrenebilirler. 3. Dersi de en kısa sürede sitede bulacaksınız.

Html 2. Dersi İndirmek için tıklayınız. (187 Kb, zip)

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Köpek Almayı Düşünenler, Bir Kez Daha Düşünün!

İki köpek sahibi biri olarak bu yazıda, sizlere, köpek almanın dezavantajlarından bahsetmek istiyorum. Çevremde ne zaman birisi bana “köpek almayı...

Kapat