«

»

Tem 26

Ubuntu Yazı Dizisi ile İlgili Açıklama


1-2 gündür çok fazla yazı yazamasam da boş durmayıp siteye neler yazabileceğimi düşündüm. Kısa bir süre içerisinde Ubuntu Linux ile ilgili bir yazı dizisi yazma düşüncem var.

Muhtemelen 3 veya 4 bölümlük ( belki daha fazla da olabilir ) bu yazı dizisinde, çeşitli yabancı kaynaklardan derlediğim ve ayrıntılı bir şekilde, kafanızda soru kalmayacak şekilde yazılmış yazılar olacak.

Yani derinlemesine bilgi vermeyi planlıyorum. Umarım güzel bir yazı dizisi olacak. Şu anda buradan başlıkları vermek istemiyorum. Ama mümkün olduğunca çok fazla bilgi vermeye çalışacağım.

Ayrıca yazmamı istediğiniz, şu konuda yazı yazsan çok iyi olurdu dediğiniz herhangi bir konu varsa bu konunun altına yorum yazabilir veya iletisim kısmındaki e-mail adresimden bana mail göndererek isteğinizi belirtebilirsiniz.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Web Sayfalarının Otomatik Olarak Yüklenmesini Engellemek

Bazı internet sayfaları ( özellikle haber siteleri ) her 1 veya 2 dakikada bir kendini yeniler. Bu bazı zamanlarda çok...

Kapat