«

»

Kas 27

Wyndham İzmir Özdilek Stajı 4. Hafta


wyndham-izmir-ozdilek-4hafta

Stajın 4. haftasında izin günümden sonraki 4 gün boyunca Sıcak’taydım. Sıcak’taki son günüm 24 Kasım pazar akşamıydı. Gece iş çıkışı eve 01.30 gibi gelip yaklaşık 3 saat uyuduktan sonra pazartesi günü sabahı Pastane bölümüne geçtim.

26 Kasım izin günümdü. Bugün sabah Pastane bölümüne gittiğimde Oryantasyon Eğitimi yapılacağının bilgisi geldi ve eğitime katıldım. Eğitimde Wyndham Hotel Group‘un tarihinden ve Özdilek‘ten bahsedildi. Otel ile ilgili detaylı bilgi verildikten sonra 18-19 ve 20. katlara çıkıldı. 18. kattaki kral dairesini de gördük. Otel gezisi bittikten sonra Yangın ve Tahliye Eğitimi hakkındaki sunumu izledik.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Wyndham İzmir Özdilek Stajı 3. Hafta

Stajın 3. haftasını Kahvaltı ve Sıcak bölümünde geçirdim. Kahvaltı'da daha çok sigara böreği sararak zaman geçti. Sıcak'ta geçirdiğim 2 gün...

Kapat