«

»

Kas 20

Wyndham İzmir Özdilek Stajı 3. Hafta


wyndham-izmir-ozdilek-3hafta

Stajın 3. haftasını Kahvaltı ve Sıcak bölümünde geçirdim. Kahvaltı’da daha çok sigara böreği sararak zaman geçti. Sıcak’ta geçirdiğim 2 gün boyunca akşam ( 16.00 – 24.00 ) oteldeydim.

Akşamcı olunca Yemekhane‘de yemek dağıtma görevi stajyerlere veriliyor. Yani Sıcak’tayken iki gün yemek dağıtımı da yaptım.

Bir önceki izin günümle bugünkü izin günüm arasındaki süre kısa olduğu için yazılacak çok fazla bir şey yok.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Wyndham İzmir Özdilek Stajı 2. Hafta

Stajın 2. haftası Personel Mutfağı'nda geçti. Zaman zaman personel mutfağında yapılacak işler erken bittiğinde, kahvaltı, sıcak ve kasaphane bölümlerindeki ustalara...

Kapat