«

»

Kas 05

Wyndham İzmir Özdilek Stajı 1. Hafta


wyndham-izmir-ozdilek-1hafta

Stajın ilk günü olan 30 Ekim 2013‘de ilk önce insan kaynaklarına gittim ve birkaç kağıt imzaladım. Ardından güvenliğe gittim ve güvenlik görevlisi, kıyafetlerimi koyacağım dolabın anahtarını bana verdi. Oradan kat hizmetlerine gidip kıyafetlerimi aldım ve giydim. Tekrar insan kaynaklarına gittim. Sonra İlhan şefin yanına gittim ve imzasını aldım. Ardından çalışılacak bölüm olan Pastaneye gittim.

Stajın 5 günü Pastane’de geçti. Bu 5 gün içerisinde her gün ortalama 2 tane tatlının yapımına yardımcı oldum. Benimle aynı bölümde olan stajerlerden Rezan bazı konularda bilgi verip bazı şeylerin yerlerini gösterdi. Bu sayede ortama alışmam daha kolay oldu.

Stajın 6. günü Personel Mutfağı’na geçtim. Burada da personelin yiyeceği yemeklerin yapımıyla uğraştık. Öğlen için yemekler hazırlandı ve öğleden sonra da ertesi gününün malzemeleri hazırlandı.

Stajın 7. günü yani bugün izin günümdü. Dinlenerek geçirdiğim bir gündü. Yan gelip yattın da diyebilirsiniz. 😀

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Aşçılık Stajı Yarın Başlıyor

IMSE Profesyonel Aşçılık Kursu, 10 Haziran 2013'te başladı ve 26 Eylül 2013'te bitti. Aradan geçen bu 1 ay içerisinde İzmir'deki...

Kapat