«

»

Haz 09

Profesyonel Aşçılık Kursu’na Başlıyorum


profesyonel-ascilik-kursu

Yemek yapma konusunda bu zamana kadar pek fazla bir tecrübem olmadı. Bunun da eksikliğini yalnız kaldığım zamanlarda hep çektim. Yalnızken ister istemez hep hazır ve sağlıksız şeyler tüketmek durumunda kalıyordum. Bile bile sağlıksız şeyler tüketmek de ister istemez beni rahatsız ediyordu. Bu gibi durumlarda Temel Mutfak Eğitimi gibi bir kursa gitmeyi ve kendime yetebilecek kadar bir şeyler yapabilmeyi öğrenmek istiyordum.

Gitmişken bu işi hem en iyi şekilde öğrenip hem de neden bir meslek olarak yapmayayım diye düşündüm. Bu sebeple bir kursa başvurumu yaptım. Yarın Profesyonel Aşçılık Kursu‘na başlıyorum.

Profesyonel Aşçılık Kursu 4 ay sürecek. Ardından 4 ay da bir otel veya restorantta staj yapacağım. Bu süre zarfında da kursta yaşadıklarımın özetini blogumda paylaşacağım.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 1. vural

  tebrik ederim. Gerçekten örnek bir davranış… İnşallah muvaffak olursun.. Bize de bir gün o lezzetli yemeklerinden yemek nasip olur inş.

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Tabii ki seve seve, neden olmasın 🙂 Ayrıca bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 🙂

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Tabii ki seve seve, neden olmasın 🙂 Ayrıca bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
İlk Yaptığım Websitesi – Yıl 2002

Sizlere bir önceki yazımda IRC'de yaşadıklarımdan bahsetmiştim. O yazıda geçen konuşmalardan sonra ilk yaptığım web sitesini arşivden buldum ve paylaşmaya...

Kapat