«

»

Ağu 15

Profesyonel Aşçılık Kursu – 10. Hafta 38. Gün


pinar-sut

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun otuzsekizinci gününde kısa bir gezi vardı. 

Sabahtan kurs yoktu. Daha önceden bugün için Pınar’dan randevu alınmıştı. Öğleden sonra, kurs binasının önünden kalkan bir servisle Pınar Süt Mamülleri binasına gittik. Her bir bölümün kapısının önünde görevli kişi bizi ilk alımdan itibaren aşamaları anlattı. Kapının önünde anlatmaktansa içeri girip gözlerimizle görsek daha iyi olurdu aslında. Gerçi sayımız da 10 kişi civarında olduğu için haliyle içeriye girip makineleri tek tek görme fırsatımız olmadı.

En azından marketlerden aldığımız sütlerin, yoğurtların ve peynirlerin ne gibi aşamalardan geçtiğini az da olsa öğrenmiş olduk.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Profesyonel Aşçılık Kursu – 10. Hafta 37. Gün

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun otuzyedinci gününde sınav vardı. Sınavda daha önce yaptığımız yemeklerden üç tanesini yaptık. Bize verilen süre de 1...

Kapat