«

»

Haz 11

Profesyonel Aşçılık Kursu – 1. Hafta 2. Gün


profesyonel-ascilik-kursu

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun ikinci gününde bir gıda güvenliği sistemi olan HACCP ile ilgili bilgi edinildi. Anlatılanların bazıları ilk günkü konularla paralellik gösteriyor. Teorik kısım birkaç gün daha sürecek. Ondan sonra uygulama dersleri başlayacak.

Aşçılık mesleğinin derinlerine inildikçe işin sadece yemek yapmak olmadığı ve ne kadar çok detay barındırdığını da her geçen gün daha net bir biçimde görmüş/öğrenmiş oluyorum.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Profesyonel Aşçılık Kursu – 1. Hafta 1. Gün

Profesyonel Aşçılık Kursu'nun ilk gününde kısa bir tanışma faslının ardından Hijyen, Mikroorganizmalar, Bakteriler ve gıdalarla ilgili birkaç konu hakkında bilgi...

Kapat