«

»

Haz 10

Profesyonel Aşçılık Kursu – 1. Hafta 1. Gün


profesyonel-ascilik-kursu

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun ilk gününde kısa bir tanışma faslının ardından Hijyen, Mikroorganizmalar, Bakteriler ve gıdalarla ilgili birkaç konu hakkında bilgi edinildi. Siz benim böyle kısaca geçiştirdiğime bakmayın. Bunların dışında bahsetmediğim şeyler var.

İlk günün dersine göre bilgiler gayet doyurucuydu. Şefimize sorduğumuz sorular sayesinde aşçılık mesleğiyle ilgili kafamızda bir şeyler oluşmaya başladı.

Anlatılan konularla ilgili verilen notlar anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Konuları dinlerken ve okurken hiç sıkılmadım. Bunların dışında anlatılacak pek fazla bir şey yok.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 1. Ali Gürgan

  Paşam; aşçılık kursuna başlamışsın.
  Hayırlısı olsun, yaptığın yemekleri yemeyi nasip etsin Allah 🙂
  Başarılar dilerim.. 😉

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Sağ olasın. Güzel dileklerin için teşekkürler. İnşallah sizlere yemek yapmayı nasip eder Allah. 🙂

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Sağ olasın. Güzel dileklerin için teşekkürler. İnşallah sizlere yemek yapmayı nasip eder Allah. 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Profesyonel Aşçılık Kursu’na Başlıyorum

Yemek yapma konusunda bu zamana kadar pek fazla bir tecrübem olmadı. Bunun da eksikliğini yalnız kaldığım zamanlarda hep çektim. Yalnızken...

Kapat