Atatürk

Süper Bir Motor Oyunu – Trials Frontier

trials-frontier

Telefonda veya tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi motor oyunlarından birisi Trials Frontier. Oyunun grafikleri de çok güzel hazırlanmış. Bağımlılık yapan bir oyun. Ben de bağımlısı oldum. 🙂

Oyuna ilk başladığınızda elinizde bir adet motorunuz bulunuyor. Bölümleri geçtikçe çark çevirip para, değerli taş veya motorunuz için parçalar kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla da motorunuzu geliştiriyorsunuz.

Oyunu oynayacak kişilere bir iki ufak tüyo vermek istiyorum. Oyuna ilk başladıktan kısa bir süre sonra size 2.70 TL civarında bir teklif sunuluyor. Yanlış hatırlamıyorsam 2.70 TL ödediğinizde 160 tane değerli taşa ve 100.000 coins sahibi oluyorsunuz. Bu teklifi kaçırmamanızı ve almanızı tavsiye ederim. Benim kartımda para olmadığı için alamamıştım. Alamasanız da kendiniz oyunda ilerleyebiliyorsunuz ama motorunuzu biraz daha geç geliştirmiş oluyorsunuz. 2.70 TL dışında oyun içinde başka bir şey satın almanıza çok da gerek yok.

Bununla birlikte oyun içerisinde Uplay üyeliği kısmı var. Ben Facebook hesabımla üye olduğumda bana 10 tane değerli taş ücretsiz olarak verildi. Siz de üye olarak 10 taş kazanabilirsiniz.

Oyunda para kazanabilmek için bazı bölümleri defalarca oynamanız gerekecek. Ayrıca oyunla ilgili yorumlara baktığınızda deponun çabuk bittiği gibi yorumlara aldırış etmeyin. Oyunu oynadıkça oyun içindeki dengenin ne kadar iyi sağlandığını daha iyi görüyorsunuz. Motorunuzu geliştirip bölüm geçtikçe yeni özellikler açılıyor. Motoru dengede tutmak başlarda zor olsa da kısa sürede alışıyorsunuz.

Oyunla ilgili daha fazla bir şey söylemeye gerek yok. Benim oyunu oynamaya başlamama neden olan Teknoseyir videosunu şuradan izlerseniz sizin de oyunun bağımlısı olacağınızı tahmin ediyorum.

Trials Frontier oynarken aldığım ekran görüntülerini de aşağıya ekledim.

trials-frontier-1

trials-frontier-2

trials-frontier-3

trials-frontier-4

trials-frontier-5

trials-frontier-6

trials-frontier-7

 

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!